About BilgiDubai

0

BilgiDubai, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE)’ndeki en büyük, en aktif ve en çok ziyaret edilen Türk topluluğu portalıdır.

BilgiDubai‘nin amacı, BAE’de yaşayan Türklerin birbirilerini tanımasını, yardımlaşmasını ve dayanışmasını sağlamanın yanında aynı zamanda Türkleri ilgilendiren etkinlik, haber, duyuru vb. ilanları grup üyeleri ile sürekli olarak çeşitli platformlar aracılığıyla Türkçe olarak paylaşmaktır.

BilgiDubai, 2006 yılının Temmuz ayında kurulmuş olup, 2016 Ocak itibarı ile 9000 üyeye ulaşmıştır. Üyelerinin tamamı Birleşik Arap Emirlikleri’nde yerleşik Türk yatırımcı ve profesyonellerden oluşmaktadır. Üyelerimiz arasında Türkçe konuşan, Amerikalı, İngiliz, Moğol, Azeri, Faslı, Alman, Japon, Suriyeli, Kazak, Türkmen ve Hollandalı’ların yanı sıra yabancılarla evlenmiş bir çok Türk Expat bulunmaktadır.

İstatistiklere göre BAE’de yaşayan Türklerin yüzde 70’i Dubai’de yaşamakta olup, bunun yüzde 30’u Abu Dabi ve diğer emirliklerde yaşamaktadır. Dubai’nin marka değerinden dolayı grubumuzun ismini 2006 senesinde BilgiDubai olarak  belirledik.

BilgiDubai Türk Grubu’na hem destek olmak hem de gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya butonlarına tıklayarak bizi takip edebilirsiniz. Aynı zamanda bilgidubai.com/form adresinden üyelik formumuzu doldurarak grubumuza üye de olabilirsiniz.

BilgiDubai’yi Facebook ve benzeri platformlardaki arkadaşlarınıza önermek için yine aşağıdaki paylaş butonlarına tıklayabilirsiniz.

Kurucusu

BilgiDubai, Mehmet Can Eronat tarafından 2006 yılında kurulmuş olup faaliyetlerini Dubai’de Eronat Online Media bünyesinde sürdürmektedir.

İletişim

E-mail:

Tel: +971 4 4588543

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

 

Yasal Uyarı:

BilgiDubai Portalı’nda yayınlanan köşe yazısı,haber ve diğer her türlü bilginin tüm hakları BilgiDubai.com’a aittir.
Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı,haber ve diğer her türlü bilginin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı,haber ve diğer her türlü bilginin bir bölümü, alıntılanan ilgili sayfaya aktif link verilerek kullanılabilir.

EKLEMEK İSTEDİKLERİNİZ

Please enter your comment!
Please enter your name here