Birleşik Arap Emirlikleri’nde 12 ay açık Türk Pavilyonu

0

Türk firmaları için büyük fırsat!

Birleşik Arap Emirlikleri içinde yer alan Ajman emirliğinde, içinde Türk pavilyonun da olduğu 8 ayrı pavyonda değişik ülkeler kendi kültürlerini tanıtacaklardır. En çok ziyaret alan pavyonun Türk bölümü olması beklenmektedir. Türk pavyonuna ayrılan 50 adet klimalı, üstü kapalı dükkân mevcut. Bu yüzden mekân 12 ay faaliyet gösterecek. Pavilyonun haricinde Türk restoranları, kiosk ve kafe konteynerlerde olacak.

Ras Al Khaimah, Umm al Quwain, Sharjah, Fujeirah ve Ajman’ın müşteri potansiyelini toplaması hedeflenen bir lokasyona sahip. Ajman Festival Land, senelerdir Dubai’de faaliyet gösteren Global Village’ın bir benzeri olup, kira açısından büyük bir avantaja sahiptir. Dubai Global Village konseptini bilmeyenler bunu İzmir Fuarında bulunan pavyonlar ile karşılaştırabilirler.

Birleşik Arap Emirlikleri’nde şirketi olmayan markalarda, Festival Land şirketi adı altında dükkân kiralayabilir ve ürünlerini satabilirler.

Avantajları
Stratejik yer: proje, Birleşik Arap Emirlikleri’nin tüm bölgeleri arasında bir bağlantı noktasını olup onun merkezinde de Ajman Emirlikleri bulunuyor. Bu bölgede halkın gezmek için gidebileceği yerler çok sınırlı olduğundan çok sayıda ziyaretçi bekleniyor. Dubai’ye sadece 40 kilometre uzaklıkta (Araba ile 40 dakika uzaklıkta)
Hedef kitle: Yerli halk ve tüm Arap ve uluslararası uyrukluların sakinleri ve her yaş grubu.

Eylül ayında açılacak olan Türk Pavyonunda en iyi yeri rezerve etmek ve daha fazla bilgi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Festival Land Ajman konumu:

 

EKLEMEK İSTEDİKLERİNİZ

Please enter your comment!
Please enter your name here