D-Marin Dubai Harbour ilk tekneleri kabul etti.

0
Title
D-Marin Dubai Harbour Marina
D-Marin Dubai Marina Harbour

Doğuş Grubu bünyesindeki D-Marin Dubai Harbour 1,100 tekne kapasitesi ile bölgenin en büyük marina projesi olma özelliğini taşıyor. Yaklaşık 2 milyon metrekare alan üzerine kurulan liman ve marina kompleksi 160 metre büyüklüğündeki teknelere hizmet verebilecek kapasitede.

Bluewaters Island ve Palm Jumeirah adalarının tam ortasında yer alan D-Marin Dubai Harbour yılın dördüncü çeyreğinde halka açılması planlanıyor. Dahilinde çeşitli restoranlar, süpermarket, yat kulübü, benzin istasyonu ve bir de helikopter pisti olan marina müstakbel müdavimlerine hizmet vermeyi bekliyor.

Birleşik Arap Emirliklerinde imal edilen ve dünya yat piyasasında kendilerine prestijli yer edinen Gulf Craft, iki yeni modeli, Gulf Craft Majesty 120 ve Oryx 379 ile geçtiğimiz günlerde limana kabul edilen ilk iki tekne olma özelliğini kazandı.

D-Marin Dubai ve Dubai Harbour genel müdürü Selçuk Balci, marinada ilk tekneleri ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi ve D-Marin Dubai Harbour’ın açılmasıyla halihazırda stratejik ve lojistik önem taşıyan Dubai’nin bundan böyle denizcilik işletmeleri, yat sahipleri ve kaptanlar için daha da cazip hale geleceğini belirtti. Balci, marinanın kapsamlı tesisleri ve sunacağı birinci sınıf hizmet ile Orta Doğu’daki en büyük ve modern deniz eğlence merkezine ev sahipliği yapacak olmalarından dolayı duydukları heyecanıda dile getirdi.

Marina hakkında daha fazla bilgi için: D-Marin Dubai Harbour  

Gulf Craft hakkında daha fazla bilgi için: Gulf Craft

EKLEMEK İSTEDİKLERİNİZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.