Hakan Bahçeci’nin Anısına

0

Dubai Türk Toplumuna büyük destekleri olan, başarılı iş insanı Dubai Türk İş Konseyinin eski başkanlarından, Hakan Agro DMCC’nin kurucusu ve CEO’su Hakan Bahçeci’nin 26 Mayıs 2020 Salı sabahı beklenmeyen vefatı hepimizi derinden üzdü. 1969 doğumlu Hakan Bahçeci, evli ve 4 çocuk babası idi.

Dubai’de yaşayan Türkler olarak Hakan Bahçeci’nin vefatından büyük üzüntü duyuyor, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Hakan bey ile yaşadığınız güzel anılarınızı, aktarmak istediklerinizi, başsağlığı mesajlarını en aşağıdaki yorumlara ekleyerek, ailesine, sevenlerine ulaştırabilirsiniz.

Hakan Bahçeci kimdir?
Anadolu Lisesi’nde okurken bir gıda firmasında çalışmaya başladı ve edindiği tecrübeler sonrasında 20 yasında ilk şirketini kurdu. 32 yılını tarım ürünleri ticareti ve tedarik zinciri yönetimi alanında çalışarak geçirdi.

Dünya çapındaki şirketi Hakan Agro DMCC 100’den fazla ülkede ticaret yapar konuma geldi. 1500 çalışanı bulunan, Dubai merkezli, 24 ülkede ofis veya tesisleri bulunan çok uluslu bir tarımsal emtia tedarik şirketi olan Hakan Agro DMCC, 2019 yılında ulaştığı 6 milyon ton ticaret hacmiyle dünyanın sayılı gıda tedarikçisi firmaları arasında yerini aldı. Bahçeci, kurucusu olduğu Hakan Agro DMCC’nin grup CEO’su olarak çalışmalarını sürdürdü.

2011-2015 yılları arasında Dünya Bakliyatçılar Konfederasyonu (GPC/CİCİLS İPTİC) Başkanı, GAFTA (Tahıl ve Yem Ticareti Derneği) Yönetim Kurulu Üyesi, International Ağrı Food Network Başkanı ve BM Dünya Gıda Güvenliği Komitesi’nde Özel Sektör Mekanizması Başkanı olarak görev yaptı.

Hakan Bahçeci, ayrıca 2011-2017 yılları arasında Dubai Türk İş Konseyi Başkanlığını da yürütmüştü.

EKLEMEK İSTEDİKLERİNİZ

Please enter your comment!
Please enter your name here