Eronat Online Media, Google iş ortağı ve Türkiye İş Konseyi, Hollanda İş Konsey’lerinin kurumsal üyesi olan, Dubai’ye kayıtlı bir Türk şirkettir. 10 yılı aşkın bir süredir Dubai’de Web Çözümleri ve Online Pazarlama alanlarında İngilizce, Hollandaca ve Türkçe konuşulan dillerde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.

Websitesi tasarımı, Kurumsal kimlik, Online ve Dergi reklamları konularında uzmanlaşmış olan Medya Ajansımız, Ibn Battuta Gate Ofisinden hizmet vermektedir. Bazı prestijli müşterilerimiz: Turkish Airlines, AKSA Power Generation, Ağaoğlu, RIXOS, Fairmont, Selamlique, Nissan, Eczacıbaşı-Monrol.

Ofisimize gelip bizi ziyaret etmekten çekinmeyin. Size, ücretsiz park alanı ve bir defaya mahsus ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

Şirketimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret ediniz. http://www.eronatonline.com/

 

REVIEW OVERVIEW
Next articleDubai iş ilanları
Eronat
70'li yıllarda Maria Krebs ile Ramiz Eronat'ın oğlu olarak, Hollanda'da doğmuştur. Baba tarafından İzmir'lidir. Rotterdam Üniversitesi Business Information Management mezunudur. 14 senedir (2013) Dubai'de yaşamaktadır. Turkish Business Council (Türk İş Konseyi) Yönetim kurulu üyesi olup aynı zamanda Dubai'de Dijital Medya Ajansı sahibi ve BilgiDubai portalının kurucusudur. Dubai'de şirket kurulum danışmanlığı konusunda Eronat Businessmen Services ile hizmet vermektedir.
eronat-online-media  https://vimeo.com/150343498 Eronat Online Media, Google iş ortağı ve Türkiye İş Konseyi, Hollanda İş Konsey'lerinin kurumsal üyesi olan, Dubai'ye kayıtlı bir Türk şirkettir. 10 yılı aşkın bir süredir Dubai'de Web Çözümleri ve Online Pazarlama alanlarında İngilizce, Hollandaca ve Türkçe konuşulan dillerde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Websitesi tasarımı, Kurumsal...

EKLEMEK İSTEDİKLERİNİZ

Please enter your comment!
Please enter your name here