Dubai’de Şirket Kurmak

0
dubai'de şirket kurmak
dubai'de şirket kurmak

Dubai’de şirket kurmak isteyenler için; sermayenin ve elde edilen karın serbest transferi, 1.2 milyar tüketiciye ulaşmayı sağlayan coğrafi konumu, gelişmiş telekomünikasyon ağı, ruhsat ve kayıt işlemlerinde sağlanan kolaylıklar gibi özellikleri sayesinde Dubai en avantajlı tercihlerden birisidir.

Arzu ederseniz Dubai’ye hiç gitmeden şirketinizi kurabilir veya Dubai’yi ziyaret ederek 1 günde şirketinizi hayata geçirebilirsiniz.
“Şirketimi Dubai’ye gelip kendim kuramaz mıyım?”
Tabi ki kurabilirsiniz ancak Arap bürokrasisine takılarak kaybedeceğiz zaman ve yanlış yönlendirmelerle, sektörünüze uygun olmayan tipte bir firma kurup büyük zaman ve para kaybına neden olmak istemezsiniz! Bu nedenle yerel ortaklı firma kurmanın avantajları/dezavantajları, sektörünüzle ilgili “serbest bölge” seçimi ve diğer konularda profesyonel yardım almanızı şiddetle öneriyoruz.

BAE’de şirket kurmak, sadece Dubai ile sınırlı değildir; Abu Dhabi, RAK (Ras Al Khaimah) serbest ticaret bölgesi, Dubai Internet City, Jebel Ali Serbest ticaret bölgesi, Dubai Airport serbest bölgesi, Sharjah Hamriyah serbest bölgesi gibi bir çok seçenek mevcuttur ve içlerinden sizin işinize en uygun olanları BilgiDubai kalitesi ile ücretsiz önereceğiz.

Ücretsiz danışmanlığımızın yanı sıra, alanında en tecrübeli çözüm ortaklarımız sayesinde kafanızda soru işaretleri kalmadan Dubai’de iş kurmak ile ilgili A’dan Z’ye her türlü hizmeti alabilirsiniz.

Hem serbest bölgelerde (Freezone), hem de Birleşik Arap Emirlikleri’nde limited şirket (Onshore) kurmayı düşünüyorsanız, size en iyi, en uygun ve en doğru hizmeti vermeye hazırız. 360 derece danışmanlığımız kapsamında; dilerseniz şirketiniz kurulmadan önce pazar araştırması, kurulduktan sonra da tanıtımı (marketing) gibi hizmetleri de sağlayabiliriz.

Bugüne kadar 800’den fazla firmaya ücretsiz danışmanlık hizmeti verdik. Siz de bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EKLEMEK İSTEDİKLERİNİZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.