Dubai Gece Hayatı

0

Dubai Gece Hayatı

Dubai’de gece hayatı ? Ne gece hayatı mı? hem de Dubai’de! Evet Dubai’de gece hayatı gerçekten dillerden düşmeyecek kadar güzel ve eğlencenin hakkını verecek kadar iyidir. Gece kulüpleri genelde 10 – 11 gibi açılır ve gece 2 -3  gibi kapanır. Dubai’de alkol durumu ise sadece lisanslı otellerde ve kulüplerde alkol alabilirsiniz, dışarıda alkol satılmıyor, satılan yerler var fakat Hristiyan değilseniz onu da alamıyorsunuz. Bu işi yapan aracılar var fakat yasal olmadığı için önermiyoruz. Eğer çifte vatandaşlığınız varsa alkol alma ruhsatını kolayca alabilirsiniz. Burada alkolü, havaalanından aldığınız içkiler yoksa ancak gece kulüpleri ve otellerin barlarında içebilirsiniz. Gece kulüplerine giriş yaşı 21’dir ve tüm mekanlarda genellikle kıyafet kurallarının oldukça sıkı bir biçimde uygulandığını unutmayın. Dubai gece kulüplerinde şık giyinmiş olmanız bekleniyor. Pasaportunuzu mutlaka yanınızda bulundurun. Dubai’de ayrıca alkollü bir şekilde araç kullanırken tespit edilirseniz hapse girme tehlikeniz var. Dubai trafik güvenliği konusunda çok hassas. Taksiler çok ucuz, alkol alacağınız geceler için taksiyi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Dubai gece hayatı

Dubai’de açık hava ve beach club’lar da oldukça popülerdir ve Dubai’nin en iyi bilinen kulüp ve barlarının bazıları önde gelen otellerde yer alır. Dünyanın en popüler DJ ve müzisyenlerinin katıldığı etkinlikler, Dubailileri ve şehrin ziyaretçilerini birbirinden “hit” gece kulüplerinde buluşturuyor. Liste müzikleri oldukça popülerdir fakat çoğu Dubai kulüp ve barları canlı gruplar ve temalı gecelere ev sahipliği yapar. Dubai gece hayatının hilesi doğru gecede doğru yerde olmaktadır. Timeout ve Mumtazz’da yerel listeler mevcuttur. Dubai kulüp fiyatları biraz yüksek kalsa da çoğu yerde Dünya ortalamalarına uyan fiyatlar var. Tabii ki ultra lüks gece kulüpleri bu genellemenin içinde bulunmuyor.

Sizler için derlediğimiz bir kaç gece kulübü ve Dubai gece hayatı videolarını burada bulabilirsiniz. ( Kırık video linkleri için geri bildirim yapmanızı rica ederiz. )

* Video’yu sesli oynatmak için video’nun sağ alt kısmından sesini açabilirsiniz.

 

EKLEMEK İSTEDİKLERİNİZ

Please enter your comment!
Please enter your name here