Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Dubai

0
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

  Dubai’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı KutlamasıTürk Bayrağı

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan, dünyanın ilk ve tek çocuk bayramıdır. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış bayramı olan 23 Nisan 1920, 1935 yılında Halkın Egemenliği Bayramı ile birleştirilmiş ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak kutlanmaya başlanmıştır. Atatürk 23 Nisan’ı çocuklara armağan etmiştir. Tüm Türk milleti olarak her yıl bu bayramı çocuklarımızla birlikte coşku ile kutlamaktayız.

Bu ulusal egemenlik ve çocuk bayramı için Türk firmalarımızdan The Palm Rixos Dubai’nin hazırlamış olduğu etkinliği siz değerli üyelerimiz için buradan duyurmak isteriz. Etkinliğin detayları aşağıdaki gibidir;

Rixos The Palm Dubai, Ata’mızın hediyesini çocuklarımıza tanıtmak ve yaşatmak amacıyla bu güzel etkinliğimizi sunmaktan gurur duyuyor.

22 Nisan Cumartesi günü saat 12:00 ile 17:00 arası ‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mızı kutlamak üzere sizleri Rixos Beach Event alanimiza davet ediliyorsunuz.
Birbirinden lezzetli Türk yemekleri ağırlıklı büfemizde özlemini duyduğunuz kebaplar, ızgaralar, sıcak ve soğuk mezeler, ev usülü yapılmış sebze yemekleri ve çıtır çıtır pişirilmiş baklava çesitlerine kadar tüm özlemini duyduğunuz lezzetleri bulabileceksiniz.

Çocuklarımızla beraber kahkahalar, bol eğlence ve mutluluk dolu bir güne hazır mısnız?

Oyunlar ve Aktiviteler ;
o Bungee Jumping
o Inflatable Flying Trap Walls
o Inflatable Race Track
o Go Kart Racing
o Mega Slide
o Inflatable Trampoline
o Water Slide
o Clown Balloon Blender
o Magician
o Mascots(Mickey Mouse, Sponge Bobs, Minions)
o Face Painting

Tarih: 22 Nisan 2017, Cumartesi
Saat : 12:00 – 17:00
Yer : Rixos The Palm Dubai – Rixos Beach
Ücret: Yetişkin kişi başi 195 AED ( BilgiDubai üyelerine 185 AED )
*16 yaşına kadar tüm çocuklarımız ücretsizdir.

Rezervasyon ve daha detaylı bilgi için +971 4 457 5454 ya da +971 055 100 6579 nolu telefonlardan Rixos’a ulaşabilirsiniz.

Haritadan konuma rahatlıkla ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz.

BilgiDubai bütün Türk milletinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını saygı ve sevgiyle kutlar. Çocuklarımıza barış dolu bir gelecek dileğiyle.

EKLEMEK İSTEDİKLERİNİZ

Please enter your comment!
Please enter your name here