Turkish Village

0

        Turkish Village Restaurant & Cafe

Dubai’deyken görmeniz gereken yerlerden biri olan Turkish Village Restaurant & Cafe, otantik ve modern iç mekanlarının yanısıra, dışarıda ve teras katlarında da sizlere harika bir yemek deneyimi sunan bir Türk Restoranıdır. Turkish Village, zengin ve geleneksel Türk mutfağının, her ayrıntısını sizlere sunarak, damak tadınıza ve göz zevkinize hitap eder.

Zengin Osmanlı kültüründen esinlenen iç mekan tasarımıyla, Turkish Village Restaurant & Cafe’nin her katı sizi ayrı bir ışıltıyla karşılar. Tüm ayrıntılarıyla birlikte menünün oluşturulmasından başlayarak, geniş bir yelpazeden seçilen çeşitli öğelerin ve Türkiye’nin her bölgesinden detayların kullanıldığı dekoruyla, her duvarına işlenmiş süslemeleriyle Turkish Village, sizlere ülkenin büyüleyici mimarisini ve Osmanlı Saraylarının güzelliğini yansıtır.

Yemekleri hakkında;EtliEkmek
Menüleri sürekli zenginleştirilmektedir. Ana yemekler pilav, ızgara domates, biber ve soğan ile servis edilmektedir. Fırından yeni çıkmış lezzetli lavaşlar, sandviçler, ekmekler ile birlikte salatalar ve mercimek çorbasından sonra öğle yemeği servisi de mükemmeldir.

Kuzu Sultan-Platterkebap , metre kebap ve sıcak-soğuk mezeler gibi standart Türk yemeklerini de, fırından çıkan sıcak balon pidenin yanında iştah açıcılar ve atıştırmalıklarla servis edilmektedir.

Nefis Türk kahvesi ve çay tadını çıkarırken, benzersiz bir servisle sunulan tatlıları denemek için neden daha fazla bekliyorsunuz.

Şirket ve iş etkinlikleriniz için özel yemek odalarından da yararlanabilirsiniz. Ayrıca 300 kişiye kadar özel davetlerinizi, şirket ve iş etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Benzer şekilde sunulan özel ikram ve ulaştırma hizmetleri ( paket servis ) de başlamıştır.

Çalışma saatleri: Kahvaltı;  7 – 11.30, Öğle yemeği; 12 – 17.30, Akşam yemeği; 18 – 00      ( her gün )

Rezervasyon için: 04 344 9955 lütfen arayınız.

Konuma buradan ulaşabilirsiniz;

Deneyimlerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Keyifli günler dileriz.

EKLEMEK İSTEDİKLERİNİZ

Please enter your comment!
Please enter your name here