Dubai’de Saat Kaç?

0
Dubai'de saat kaç

Dubai’de saat kaç?

Türkiye’de bu zamana kadar yaz saati uygulaması yapıldığından kış aylarında Dubai ve Türkiye arasında 2 saat zaman farkı oluşurdu fakat şimdi bu fark sabitlendi ve artık Dubai ( GMT +4 ) ile Türkiye ( GMT +3 ) arasında 1 saat zaman farkı vardır. ( Bütün Birleşik Arap Emirlikleri’nde aynı saat geçerlidir.) Türkiye’de saat 12.00 iken Dubai’de saat 13.00’dür. Dubai’de yaz saati uygulaması yoktur. Tatil planlarınızı, iş görüşmelerinizi ayarlamadan önce ilk bilgilenmeniz gereken konulardan biridir. Uçak biletlerinizi Dubai’de olmak istediğiniz saate göre seçebilirsiniz. İş görüşmelerinizi ayarlarken Dubai ve bütün Birleşik Arap Emirlikleri’nde Cuma gününün resmi tatil günü olduğunu unutmayınız. Dubai’de saat kaç ? ;

Dubai’de yerel saat:


Şuanki saatiniz:

 

‘ Dubai’de saat kaç ? ‘, ‘ Birleşik Arap Emirlikleri’nde saat kaç? ‘, ‘ BAE’de yerel saat kaç ? ‘ gibi çokça sorulara maruz kalıyoruz. Umarız bu içeriğimiz işinize yarayacaktır. Daha fazla bilgi almak için tıklayınız ya da aşağıda bu içeriğimize yorum bırakabilirsiniz. İyi günler dileriz.

EKLEMEK İSTEDİKLERİNİZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.