Dubai Nakliyat

0
Dubai Nakliyat

           DUBAİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Eşyalarımı en güvenli şekilde nasıl taşırım ?

Taşınma Planı: Taşınmaya hazırlanmanın ilk adımı planlamayla başlamalıdır. Taşınmaya en az 4 hafta önceden hazırlık yapılmalı ve evden eve nakliyat bitene kadar tüm aşamalar belirlenmelidir. Yeni ev ne zaman tutulacak, evden eve nakliyat firması ne zaman kararlaştırılacak gibi önemli aşamaların ne zaman yapılacağı belirlenmelidir. Taşınma planı sizi olası gecikmeler ve ertelemelerden doğacak aksilik ve maliyetlerden kurtaracaktır. Bu kesinlikle ülkeler arası eşyalarını taşıyacak ya da yeni eve geçerken eşyalarını taşıyacak insanların düşündüğü en önemli sorudur. Bir sürü nakliye firması araştırmaya başlarız, peki ya hangisine güveneceksiniz?, Dubai Nakliye firmaları mı Türkiye’deki nakliye firmaları mı?,  bu ve bunlar gibi bir sürü soru kafanızı kurcalar bu süreçte.

Örneğin, Evden eve nakliyat yaptıracaksınız  taşıtılacak ev eşyanızı görmesi nakliyat
için nakliyat firmasının Expertiz elemanı evinizde gerekli incelemeyi yapmalıdır.

Eşyaların Paketlenmesi: Eşyaların paketlenmesinde göz önünde bulundurmanız gereken en önemli nokta paketlemesini sizin yaptığınız eşyaların paketleme hatası sonucu hasar alması halinde firma sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu nedenle ufak tefek eşyaları kendiniz paketleyebilir ancak beyaz eşya ve mobilyaların paketlemesini nakliye firmasının yapmasını isteyin.

Evden eve nakliyat sırasında kullanılacak ambalaj malzemelerinin yeni olmasının garannakliyattisini isteyin.

Nakliyat Sigortası eşyanızın muhtemel bedeli üzerinden yapılmalıdır.

Mutlaka evden eve nakliyat sözleşmesi yapın. Nakliyat için avans verilir ancak paranın tamamını nakliye öncesinde kesinlikle vermeyin.

Evden eve nakliyatlarda çalışılan personelin deneyimli olup olmamasına ve taşıma gereçlerinin teknolojiye uygunluğuna dikkat edilmelidir. Çünkü, ekip ve eşya cinsine göre değişen ambalaj malzemeleri ile yapılan özenli ve titiz çalışmanın karşılığında sorunsuz taşınmayınızı gerçekleştirmektedir.

Evinizi yada işletmenizi taşımaya karar verdiğinizde , nakliyat firmaları ile konuşmanın zamanı geldi demektir. Eğer nakliyat firması bulmayı son dakikaya bırakırsanız çok yanlış bir taşıma firmasına denk gelebilrsiniz.

Ve siz de Dubai’ye mi taşınıyorsunuz ya da Dubai’den mi taşınıyorsunuz ? Ve bu da demektir ki nakliyat firması arıyorsunuz. O zaman doğru adrestesiniz. Taşınırken en büyük sorunlardan biridir, kaliteli bir firma bulmak ve eşyaların güvenle taşınmasını sağlamak. Sizi tedirgin eder ve sürekli düşündürür. Kaygılanmayın! BilgiDubai sizler için güvenilir ve sorunsuz bir şekilde tecrübe edinilmiş Dubai nakliye firmalarına yönlendirmek istemektedir.

Bizimle iletişime geçmek için lütfen tıklayınız. 

EKLEMEK İSTEDİKLERİNİZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.