Özel Türk Hoca ile Tüplü Dalış (PADI) Kursları

0

PADI Tüplü dalış kursları özel Türk hoca tarafından max 2 kişilik gruplar halinde Dubai’nin önde gelen dalış merkezlerinden Al Boom Diving tesisleri kullanılarak verilmektedir.

Kurslara tüm dalış malzemeleri (palet, maske, şnorkel ve dalış kıyafetleri) dalış merkezi tarafından öğrencilere sağlanacak olup kurs fiyatına dahildir.

Her seviye kurslar havuz, açık deniz ve akademik sınıf içi çalışmalardan oluşmakta olup, toplam süresi yaklaşık 20 saattir. Öğrencinin performansına göre kurs süresi daha uzun ya da kısa olabilmektedir. Kurs sonunda gerekli performans kriterlerini tamamlayan öğrencilerimiz dünyaca geçerli PADI dalıcı sertifikası sahibi olacaklardır

Tüm kurslar için minimum şartlar: 10 yaş üzeri olmak ve herhangi bir kritik sağlık problemi olmamak. Dalış öncesi dolduralacak olan öğrenci sağlık bildirim formu detaylı bilgileri içermektedir.

Dalış Kursları

Try Dive ın the Pool (Deneme Dalışı):
İlk seviye dalış kursuna (Open Water Diver) başlamadan önce öğrenci adaylarına, dalış tanıtım amaçlı maximum 2 saatlik bir havuz dalış aktivitesidir.

PADI Open Water Diver Course (Başlangıç seviyesi)
İlk seviye dalış kursudur. Kurs fiyatına ders materyalleri, uluslararası DAN sigortası, dalış ekipmanları, ve sertifikasyon ücreti dahildir.  Kursu başarı ile tamamlayan öğrenciler, PADI sertifikaları ile max 18 metreye kadar açık deniz dalışı yapabileceklerdir. Kurs üç aşamalı olup 4 günlük eğitim içermektedir:
•  Akademik çalışma (Knowledge /review)
• Havuz seansı (Confined Water Sessions-Al Boom Al Wasl ya da Le Meridien Al Aqah tesislerinde)
• 4 Adet açık deniz dalışı (Open Water Dives- Jumeirah & Fujairah- Al Boom Le Meridien Al Aqah tesisleri)

PADI Advanced Open Water Diver Course
İkinci seviye dalış kursu olup kurs fiyatına ders materyalleri, uluslararası DAN sigortası, dalış ekipmanları, ve sertifikasyon ücreti dahildir.  Kurs 5 adet açık deniz dalış eğitiminden oluşmakta olup kursu başarı ile tamamlayan öğrenciler, PADI sertifikaları ile max 40 metreye kadar açık deniz dalışı yapabileceklerdir.
5 dalışdan 2 tanesi derin ve navigasyon dalışı mecburi olup, diğer 3 dalış isteğe bağlı olarak aşağıdaki dalış uzmanlık alanlarından seçilebilmektedir:
1.    Wreck Diving
2.    Peak Performance & Buoyancy
3.    Boat Diving
4.    Search & Recovery of objects

PADI Rescue Diver Course with PADI Emergency First Response Course
Kursun amacı Advanced Open Water sertifikalı dalıcıları dalış aktiviteleri sırasında oluşabilecek acil durumlar karşısında hazırlamak olup, sualtı acil durum ve ilk yardım tekniklerini içermektedir. Kursu başarı ile tamamlayan öğrenciler hem Rescue Diver hem de Emergency First Responser seviyesine ulaşmaktadırlar.

PADI Dive Master Course
Dalışı kariyer olarak devam ettirmeyi düşünen tecrübeli dalıcılar için dizayn edilmiştir. Kurs dalış hocası ile birlikte her seviyedeki öğrencilerin sertifika alma aşamasında ve liderlik seviyesinde, detaylı açık deniz ve havuz seanslarını profesyonel seviyede içermektedir
Kursu başarı ile tamamlayan öğrenciler Dive Master olarak dünyanın her yerindeki PADI dalış merkezlerinde çalışma imkanına sahip olabilirler.

PADI Refresher Course (Sertifikalı Dalıcılar için)
Uzun zamandır dalış aktivitelerinden uzak kalmış olan sertifikalı dalıcıların dalış becerilerini tekrar gözden geçirip dalış hayatlarına devam etmelerine yönelik dizayn edilmiş 2-3 saatlik havuz ya da açık denizde yapılan 20 adet dalış becerisinin Pratik olarak tekrar edildiği aktivitedir.

Fiyatlar hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

EKLEMEK İSTEDİKLERİNİZ

Please enter your comment!
Please enter your name here